GRH – KLA 3:4: Mikuláš naděloval i Kladivářům

7.12.2014 Home rubrika,Zápasy Martin Klímek

V nočním mikulášském utkání jsme se střetli s houževnatými Kobylkami. Zápas měl od začátku vysoké tempo, které po celých šedesát minut ještě rostlo. Hodně nám pomohlo, že jsme jako první dvakrát skórovali a vedli tak po první třetině o dvě branky. Ve druhé periodě si ovšem ale náš brankář Sarganek vybral dvakrát slabší chvilku, když se mu v prvním případě soupeřovo nahození puku od modré čáry ztratilo v záři reflektorů a kotouč se zastavil až v naší síti. Ve druhém případě potom nestačil reagovat na smolnou teč puku a inkasoval opět. Od té doby dobře bruslící a přehrávající nás soupeř pravidelně testoval našeho gólmana střelami z dálky. Nakonec skončila druhá třetina nerozhodně a do třetí se šlo jako do nového zápasu. Oba týmy chtěli strhnout vedení na svou stranu, což se naštěstí nakonec povedlo nám. Čtyři minuty před koncem byl navíc vyloučen za podražení kapitán černých. Soupeřův tlak tím navíc ještě vzrostl. My však toto oslabení ubránili, odolali jsme i závěrečnému tlaku, kdy po tygřím skoku obránce Klímka a valné hromadě v našem brankovišti nakonec náš brankář zkrotil poslední střelu soupeře, který jí chtěl propálit vše, co mu stálo v cestě. To se mu nakonec nepovedlo a my dokázali lepšího soupeře se štěstím porazit.

12. kolo BAHL, 5. 12. 2014 22:40

HC Green Horse – HC Kladiváři 3:4 (0:2, 3:1, 0:1)

Branky: Ganita, Štětař, Velčovský, Zikmund.

Vyloučení: 1:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.

HC Kladiváři: Sarganek – Jančík, Kotěra – Kubíček, Klímek – Navrátil, Štětař, Zikmund – Havlas, Žatkuliak, Velčovský – Ganita, Knaga.

„Tragédie žen spočívá v tom, že se každá nakonec podobá své matce.“ Oscar Wilde