IND – KLA 8:5: Ledovka zmrazila i naše přesilové hry

3.12.2014 Home rubrika,Zápasy Martin Klímek

V utkání jsme nezačali vůbec dobře a už po třech minutách první periody jsme prohrávali o dvě branky. Jako bychom byli myšlenkami ještě v šatně. Poté jsme ale zabrali a snažili jsme se vyrovnat Indiánům, kteří nasadili laťku tempa zápasu velmi vysoko, což nakonec přineslo snížení na rozdíl jedné branky. Ve druhém dění zápasu se nám povedlo vyrovnat. Nerozhodný stav však vydržel opět jen pár minut a my tak na soupeře ztráceli zase dvě branky. Střelci svých týmů se čtyřikrát pravidelně vystřídali ve změně stavu, vždy po dvou brankách, tudíž jsme opět dokázali srovnat. Ve druhé třetině padlo celkem šest branek, když po čtyřiceti minutách svítil na ukazateli skóre průběžný výsledek 5:4. Indiáni nám nabídli celkem pět přesilových her, které ovšem byly v našem podání katastrofální a paradoxně spíše naší hře uškodili. V poslední třetině už nám soupeř dokázal odskočit o více než dvě branky, na což už jsme v počtu devíti hráčů nedokázali zareagovat a pouze jsme kosmeticky upravili konečný stav na 8:5 pro Indiány.

11. kolo BAHL, 1. 12. 2014 18:00

HC Indiáni – HC Kladiváři 8:5 (2:1, 3:3, 3:1)

Branky: Žatkuliak 2, Ganita, Kotěra, Navrátil.

Vyloučení: 5:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.

HC Kladiváři: X – Žatkuliak, Kotěra – Kubíček, Klímek – Havlas, Velčovský, Mayrhofer – Navrátil, Ganita.

„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich